Chris de Burgh cu ce are el mai bun. The Revolution, Light A Fire, Liberty. Că în restul săptămânii vorbim destul.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=NdT9oq7VBDA&feature=related]
Chris de Burgh cu ce are el mai bun. The Revolution, Light A Fire, Liberty. Că în restul săptămânii vorbim destul.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=NdT9oq7VBDA&feature=related]