Şi dacă Melciu găsit de Şutu nu v-a convins, mai încercaţi. Uite, de exemplu, Gigel Andrabulea ce cusur are ? E penegist ? E ! A terminat omul şi dreptul şi regia de film şi ca atare a devenit un serios… lider de sindicat, la sindicatul „Lacuri, Parcuri şi Agrement Bucureşti”. Deci … este !
Şi Gigel
- A word from our sponsors -
Omul asta arata de parca acum a imbracat prima data costum in viata lui. Cum se ajunge de la Drept si Regie lider de sindicat la Parcuri? trebuie scoala multa, bre! mai stiu eu pe unul, mare ziarist al PSD, lopatar/tarnacopist in timpul liber.
Boss,e loc sub soare pentru toti.Unii,nu dau nume :),se ocupara in tinereturi cu apa,pietre,flota si uite unde au ajuns.Deci,sa lasam omu’ sa se produca.
Ei, in ziua de azi cu putina scoala, poti ajunge departe. Si cum dracu’ sa-mi mai convingi pe aia mici sa-i invete cand Base le spune ca era prost ca noaptea, ma rog, nu ca acum ar fi altfel, iar Gigel… Bleah, lasa, nu vreau sa vars.
@dxn
Nu pare! Aşa e !
@c
Habar nu am la cine te poţi referi 🙂
@ Oana
Mda, şcoală puţină. Tare puţină. Dar ce de diplome…
Fara număr, rabii!! Trăim in tara lui fără număr! Sau a lui faci ce poţi ca sa mănânce si gura ta ceva!!
Corect…
Păi Gigi-preşedinte, iar Gigel-vice. La PNG of course. Ce vi s-o părea anormal? 🙂
Parabolă de oi, desigur :)))