Ce legătură are şmirghelul cu termometrul ? Adică ce legătură are apa cu alegerile? Şi de ce de fiţe ? Păi lucrurile se întâmplă aşa: Ciupi citeşte un articol la Mana. Despre apa cu fiţe. Apoi îmi dă mie un link. Ăsta. Şi eu fur poza de acolo şi scriu chestia asta. Gata. Ce nu e clar?
Apa cu fiţe
- A word from our sponsors -


Boss,nu esti trendy.Cum sa asortezi apa de zizin,sau mai rau,apa de la tuturoi,la Q7?
Simplu. Le-o verşi pe bluza de fiţe. După metoda bideu.
Ocaziile astea apar mai greu,odata la patru ani,si nici atunci nu avem apa suficienta,sa se simta.Au atatea bluze de fite,incat nu faci fata cu udatu’.
Mă întreb: Ce m-ar determina să beau apă?
:)))))))))))))))))
Pentru că după asta de fiţe râgâi graseiat.
Mordechai, mai tii minte ce spunea Pastorel despre apa?
„Cea mai buna bautura/Este apa de izvor/ (Daca pui o picatura/intr-un kil de vinisor)”
Şi Păstorel nu vorbea din auzite !