În general nu îmi dau cititorii în primire. Uneori mai dau cu ochii pe la spam să văd ce îmi mai spămuieşte ( aleator şi ilogic) akismetul. Care dacă vede linkuri face ca Băsescu la pedichiură. Iar la ce caută cititorii mei pe gugăl de multă vreme nu mă mai uit ca să îmi protejez sinapsa de scurt circuit. Azi m-a mâncat în fund. Şi am dat o priveală la căutări. Că acolo există: copii care se cred pe marte, fofoloanca, vreau sa stiu dac e sfarsitu lumii ( Omul ăsta a înţeles cum trebuie să vorbeşti cu nen’tu Gugăl). … şi alte asemenea trăsnăi… deja nu mă mai miră.
Azi însă am găsit mama căutărilor. Şi la asta n-am mai rezistat. Fac apel la cititorul care a realizat căutarea asta să îmi lase un mesaj, anonim sau cum vrea el. Cititorule, fratele meu alb, ajută-mă, fii învăţătorul meu şi explică-mi ce mama dracului era în capul tău:
copii nascuti din sex anal cu animale violete de curte
Fratele meu, toate le înţeleg… dar violete ?
:))))))))))))))))))))))))
Păi nu ştii, Rabbi, povestea aceea cu un pic de mov?!
nici eu n-am prins-o! 😀
Hai, oleacă de mov pricep… dar chiar aşa ?
Ionuţ, stai aşa să pricep: ce n-ai prins ? 😉
O fi un pervers, şi-i plac animalele VIOLENTE de curte, dar setea lui de cunoaştere i-a jucat un renghi, aşa că a ieşit violete. Dar ce ai tu cu plăcerile omului? Şi ce, absurdul nu se mai poartă în literatură? Că viaţa e plină de el!
Asta ar mai explica ceva. Că sexul anal cu animale violente nu e chiar ceva ieşit din comun. Cum spune un amic: nu există ejaculare precoce, ci bun management al resursei timp.
E un titlu de roman SF!
„copii născuti din sex anal cu animale violete de curte – generaţia de mâine”!
Ăştia sunt viitorul ţării! Viitorii turişti!
Meta-filosofie. Profanilor. El ştie. Noi nu înţelegem. Zbuciumul. Trăirile. Angoasele. Frustrările. Fricile.
@ stefania
În context iniţialele alea, SF, pot avea varii semnificaţii.
@ Vladimir C.
Eu totuşi îl aştept pe cercetaş la discuţie liberă.
ce n-am inteles intrebi? pai fratele tau este rezultatul acelui act sexual?
n-am inteles ce animal domestic e violet .. hai turcoaz am mai vazut … dar violet?
Stai ca l-am intrebat si eu pe Fratele Google si uite ce a gasit:
http://www.wesstartisans.com/images/products/20080728/Steed_in_Violet_435.jpg
chiar pare domestic!
:))) Hai, nu mă zgândări.
ai dreptate. că contextul e şi mov şi anal! uite, nu m-am gândit… la context!
acum am inteles! :))
@ stefania
Contextul ne operează mereu la hemoroizi.
@ Ionut
😉
Invatatorule pe zi ce trece devii tot mai scarbos! trebuia sa zici tu de hemoroizi :-& .. lipsesc si fisurile anale din context 😀
Şi tu tot mai îndrăzneţ. Vezi cu „scârbosul” ăla…
Eu nu’s cum se face dar subiectul asta ma face sa cred ca un anume p ( cu p de la zoo) a schimbat culoarea calutului roz.
Sau poate intre timp s-a cangrenat .
sau poate distinsul p e initiatorul unui rit – si anume; fugarit gaina- poate fi un dans al ploii sau invadarea prostiei .
Capra – pozitie clasica ce denota stabilitate – atentand la ea, se poate dovedi ca nimic nu o clinteste .
Numa’ tapul poate avea reactii imprevizibile si atunci analizatorii pot avea surprize de proportii.
Cam atat ca mi-e sa nu sperii analistii si sa-nceapa sa vorbeasca subtire inainte de vreme.
Bre, dar astea sunt lucruri profunde venite dintr-o analiza indelung studiata.
Sa lasam expertii sa se manifeste, ca in curand nu vor avea parte decat de congelate.
Oups, si ma gandesc acum- nimeni nu a cautat vreo pasare de fier ? nu da bine la organ ?
mă scuzaţi …
Dom’le, mai e o ipoteză. Violetu’, movu’, cum vreţi să-i ziceţi, e culoare de bordel (să nu mă ameţiţi cu felinaru’ roşu). D’aci şi… „puţin mov”, care-ar desemna curvetu’. Nu zic, da spun.
@ Ionut
De nada:)
@aka
La început şi eu m-am gândit tot la căluţul roz cu curul împodobit. Da’ cangrena nu mi-a trecut prin edficiul gândirii:)
Bre, anal-iştii sunt singur care ar trebui să se pronunţe în cestiune. Capra n-o comentez, dar la ţap îţi dau dreptate. De aia prefer eu halba.:)
@ Cârcotaşu
Da’ de unde ştii tu , iniţiatule, care sunt culorile la bordel?:)))))))
Acu’ nu zic că nu e aşa.:)
Aici avem o problema.
De culoare.
Eu credeam ca portocaliul a devenit simbol al lucrurilor scapate de sub control.
pe cand mov….te pomenesti ca si cardinalii or face parte din aceeasi „rasa” ?
O fi portocaliul noul mov?:)
Invatatorule care e treaba cu poza? am ciordit-o? pai … da. de la google, oricum la averea lui nu se simte … ce n-am inteles e daca era „a ta” si trebuia sa mentionez … sau chiar ti-a placut si vrei sa o ciordesti tu? :)) oricum ar fi ne intelegem nu? 😀
Nu, bre. Am văzut-o . Mi-a convenit. Aşa că ţi-am ciordit-o. Că vorba cuiva drag: tu oricum nu rămâi fără ea, aşa că nu e ciordeală grea:)
aaa np! placerea a fost de partea mea, doar sunt un bun crestin 🙂
ma speriasem crezand ca acum am facut ceva si iar te-am suparat …
Iesclus:)
Boss,inteleg,sex anal cu animale violete,…gustul omului,da’ si copii?
Acum, dacă omul s-o simţi un căcat …
rationament total gresit si eronat pana acum.
Si-am sa spun de ce . Totul e simplu.
„copii nascuti din sex anal cu animale violete de curte” – s-o luam pe litere.
cautatorul are nu una ci doua violete, animalice ( a se citi „angelice” ) fete de casa – insa exprimarea lui a vrut sa fie necomuna – numindu-le , „de curte”.
pe care le iubeste, altfel decat oricare muritor de rand , el fiind mai de soi, un soi pe care ar vrea sa-l perpetueze. si anume, anal.
Adica vrea copii altfel, bre. Off, si gandul meu zboara acum la domnul punct. Cu ce-o fi gresita daca s-a nascut in fundul curtii ? Bre, Milva asta nemiloasa fu .
:)))))))))))))))
Probemă rezolvată. Acum m-am luminat.
A facut economie de „search” si le-a insirat fara virgule , 🙂 ca romanau’ mester la toate !
t c, j
Super omule super…..te supara sa te adaug ca si link intr-un blog?
http://www.pagini-traznite.blogspot.com/
asta